פורטל המים של מיטב

אוסמוזה

הטבע מלא בתופעות מרתקות וחלק גדול מהתהליכים מבוסס עליהן. בואו לקרוא מהי אוסמוזה ואיך היא תורמת לתהליך סינון וטיהור המים

קרא עוד...

מתקן מים למשרד - כל הסיבות והיתרונות

מיני בר משרדי כבר הפך לחלק מהמראה הקבוע במשרדים בארץ. כל משרד - נדל"ן, עורכי דין, רואי חשבון - אפילו המשרד השגרתי במוסך בו מטפלים ברכב שלכם. צווארון כחול, צווארון לבן – אצל כולם יש בפינת הקפה מתקן מים למשרד. הנה כמה מהיתרונות הברורים של מיני בר במשרד.

קרא עוד...

חשיבות שתיית מים לעור הפנים

תשומת לב רבה אנו מרעיפים על המראה החיצוני שלנו, ועל מראה עור הפנים בפרט. מורחים קרמים ומשקיעים בתכשירי טיפוח יקרים, מוציאים הון על זריקות וניתוחים מיותרים, ועל הדרך שוכחים את אמצעי הטיפוח הנכון והטוב ביותר לעור שלנו - מים. 

מאמר אורח

קרא עוד...

אוסמוזה הפוכה

השימוש באוסמוזה הפוכה להתפלת מים מוכר כבר שנים רבות, ומתבצע בשיטה של העברת המים באמצעות לחץ אוסמוטי. בבר מים ביתי שבו נעשה שימוש בשיטת אוסמוזה הפוכה, מתבצעים תהליכים נוספים על מנת למנוע בזבוז של מים.

קרא עוד...

משקאות בריאים לאירוח

במפגש חברתי או אירוח משפחתי - כך תפתיעו את האורחים שלכם עם משקאות בריאים על בסיס מים, במקום מיצים ממותקים או מוגזים.

מאמר אורח

קרא עוד...

הפלרת מים בישראל - מדוע מוסיפים פלואוריד למים?

נראה כי בדיון הציבורי סביב הפלרת מי השתייה בישראל לא נותרה אבן אחת עומדת על תילה. המצדדים מביאים סימוכין בדבר היתרונות של הפלואוריד במלחמה בעששת, בעוד המתנגדים טוענים כי החומר מיותר ואף אסור לשימוש, ומהווה סכנה בריאותית. האם הפלואוריד יעיל במניעת עששת?

קרא עוד...

מים שקופים, שיניים לבנות: על שתיית מים ובריאות השיניים

הקשר בין מים לחיים הוא דבר יודע וקשה לדמיין חיים ללא מים; הקשר בין בריאות לבין מים איננו פחות חשוב ויש להכיר אותו היטב. למשל: הקשר בין מים לבריאות השיניים שלנו ולצבע שלהן.

מאמר אורח

קרא עוד...

שותים באירוע? אל תשכחו את המים

רוצים להנות באירוע? שהחוויה מהאירוע תהיה כייפית ומוצלחת? הקפידו על שתית מים לאורך כל האירוע: גם בקבלת הפנים, גם בארוחה וגם על רחבת הריקודים

מאמר אורח

קרא עוד...

איכות מים - מתקני שתייה ואיכות המים

מים... מרבית גופנו עשוי מים, העולם עשוי מים ולמעשה - חשבתם כמה מים מעורבים בחיים שלכם? הרי כולנו מכירים את תחושת כאב הראש שמופיע אם לא שתינו מספיק מים במהלך היום.

קרא עוד...

מה עדיף - מתקן שתייה מכני או דיגיטלי?

מתקן השתייה הפך מזמן לחלק בלתי נפרד מהציוד הנדרש במטבח המכבד את עצמו. לא משום שזהו צו האופנה וגם לא בגלל היופי או הסגנון המהוקצע. מתקן המים הביתי איננו רק קישוט אלא הוא כלי שימושי החוסך מאמץ ומקל בצורה משמעותית על החיים של כולנו.

קרא עוד...

לא רק לשטוף את האוכל למטה: על מים ומערכת העיכול

המים חיוניים לתפקוד תקין של גופנו - את זה כולם יודעים. הם מהווים מרכיב חשוב בתאים, חשובים לפינוי פסולת ורעלנים ושינוע חומרים הכרחיים ברחבי הגוף, ממלאים תפקיד בשמירה על טמפרטורת הגוף ותפקוד תקין של המערכות השונות. 

מאמר אורח

קרא עוד...

להצעת מחיר וקבלת שירות השאירו לנו את פרטיכם ונחזור אליכם
  1. Please let us know your name.
  2. Please write a subject for your message.
  3. חובה להזין
  4. Invalid Input

האתר מחויב
להגינות צרכנית

התחייבות
לשמירת פרטיות

מזמינים עכשיו ונהנים

מיטב מתקני מים 2015 בע"מ • היצירה 7 א.ת. רחובות • טל׳: 08-6775700, פקס: 09-7964902 • מיטב בר בגוגל+

Brand & Design by doart