מתקן מים למשרד - כל הסיבות והיתרונות

מיני בר משרדי כבר הפך לחלק מהמראה הקבוע במשרדים בארץ. כל משרד - נדל"ן, עורכי דין, רואי חשבון - אפילו המשרד השגרתי במוסך בו מטפלים ברכב שלכם. צווארון כחול, צווארון לבן – אצל כולם יש בפינת הקפה מתקן מים למשרד. הנה כמה מהיתרונות הברורים של מיני בר במשרד.

 

1. נקי, בריא, איכותי

 

הסיבה הראשונה והחשובה במעלה היא איכות המים. מיני בר במשרד מוציא מברזיו מים נקיים, מטוהרים, שעברו סינון מיקרוני המותיר חול, אבנים קטנות, שרידי כימיקלים ושאר מזהמים מחוץ לכוס השתייה שלכם. מסנן פחם דואג שמי השתייה יהיו נקיים מריחות וטעמי לוואי שונים; ומערכת טיהור וסינון נוספת מעניקה טאץ' אחרון של איכות לפני המזיגה. וכל היופי הזה נמצא במרחק לחיצת כפתור. אז מה תעשו, תשתו מהברז? לא היום. היום שמים מתקן מים למשרד ונהנים מהחיים.

 

2. נגישות

 

פעם היו מעמידים קומקום בשביל לשתות קפה או תה, וממלאים בקבוקים וקנקנים במים ומעמידים במקרר כדי לשתות מים קרים. כל זה היסטוריה רחוקה. מים חמים וקרים, וכאמור גם נקיים, מסוננים ומטוהרים, נמצאים במרחק נגיעה. ניגשים, מוזגים ולבריאות. בלי לחכות שהקומקום ירתח או שהמים במקרר יצננו. אגב, ניתן לקפל את המגש לכוסות, וכך למלא קנקנים וקומקומים... ברוכים הבאים למאה ה-21.

 

יש ישיבה רבת משתתפים? הגיעו אורחים? מתארגנים לציין שמחה של אחד העובדים? בר מים משרדי יספק לכם את כמות המים הנדרשת, חמים או קרים, ללא עיכובים מיותרים.

 

3. מתקן שתייה ידידותי לסביבה

 

ניתן לתכנת את המיני בר המשרדי למצב של חיסכון באנרגיה, כך שלא יצרך כמות רבה של חשמל. ניתן לתכנת את בר המים לזמני פעולה שונים, כך שיתאים לסדר היום המשרדי. למשל, שיישאר רדום מאחר הצהריים ועד לבוקר המחרת, ואז לרתיחה בדיוק כשהבוס נוחת במשרד. שיהיה בוקר ידידותי...

 

4. בטיחות

 

תקני הבטיחות המחמירים בכל הקשור לאיכות המים מבטיחים כי מה שתשתו יהיה מים, רק מים ואך ורק מים. בלי זיהום, בלי סכנות, בלי הידבקות.

 

בנוסף, במהלך השימוש בבר המים המשרדי אין מגע ישיר עם המים הרותחים (להבדיל למשל מקומקום), כך שהסכנה לחטוף כוויה כמעט ואינה קיימת. רק תיזהרו עם הקפה בדרך לכסא...

חזרה לפורטל המים
להצעת מחיר וקבלת שירות השאירו לנו את פרטיכם ונחזור אליכם
  1. Please let us know your name.
  2. Please write a subject for your message.
  3. חובה להזין
  4. Invalid Input

האתר מחויב
להגינות צרכנית

התחייבות
לשמירת פרטיות

מזמינים עכשיו ונהנים

מיטב מתקני מים 2015 בע"מ • היצירה 7 א.ת. רחובות • טל׳: 08-6775700, פקס: 09-7964902 • מיטב בר בגוגל+

Brand & Design by doart