פורטל המים של מיטב

שותים באירוע? אל תשכחו את המים

 

קיבלתם הזמנה לאירוע: בת-מצווה, מסיבת גיוס או חתונה. ערב האירוע מגיע, התלבשתם יפה ויצאתם לדרך. עברתם את כל הפקקים, נכנסתם לאולם ופגשתם את החבר'ה. איזה כיף. כבר התחלה טובה של ערב. אתם מקשקשים, משלימים פערים מאז השיחה האחרונה ומתחילים לנשנש מהמגשים שעוברים ביניכם. מידי פעם בודקים אם יצא משהו חדש ומעניין לאחד מדוכני המזון.

 

עכשיו הצמא מגיע. לא עוברת דקה ואתם כבר ליד בר המשקאות. הברמן הנחמד מחייך אליכם ושואל מה תרצו לשתות. בא לכם משהו טוב. אתם מסתכלים על ההיצע בבר, מעבירים בראש את כל המשקאות שאתם מכירים. מה הכי בא לכם עכשיו? משקה על בסיס וודקה, יין, בירה או אולי משקה קל? רגע לפני שאתם מתחילים לתדלק קבלו כמה טיפים לגבי שתיה באירוע:

 

המלצות חכמות לשתיית אלכוהול

 

צריכת אלכוהול היא סובייקטיבית וכל אחד מגיב אליה אחרת. מומלץ לאכול מנה קלה שכוללת חלבונים ושומנים לפני שמתחילים לשתות, על מנת לרפד את הקיבה ולהאט את ספיגת האלכוהול בדם. קצב ספיגת האלכוהול בגוף תלוי בקצב ההתרוקנות שלו בקיבה. קיבה ריקה מזרזת את ספיגת האלכוהול במערכת העיכול ומעלה את הריכוז שלו בדם.

 

במלים אחרות, תסתכלו סביב, תהנו מהאוכל הטעים, בין אם זו חתונה או הרמת כוסית, יש עוד דברים מסביב חוץ מהבר. מומלץ לעקוב אחרי מספר כוסיות האלכוהול שאתם צורכים. אל תתפתו להיות "קוליים". אל תצרכו כמות אלכוהול גבוהה ממה שאתם רגילים לשתות. אם לא שתיתם מעולם ואתם רוצים להתחיל דווקא באירוע שאליו הגעתם – תעצרו אחרי הכוסית הראשונה, כיוון שאינכם יודעים איך האלכוהול ישפיע עליכם.

חשוב לרווח בין מנות האלכוהול ובמקביל לשתות כמות כפולה של מים ולא משקאות מוגזים, כיוון שהגזים במשקה מאיצים את ספיגת האלכוהול בדם. רצוי להמנע משתיית משקאות חמים עם האלכוהול, כיוון שגם היא מגבירה את ספיגת האלכוהול בדם.

 

השפעת האלכוהול והתחושה הטובה לא מורגשת מיד עם שתיית האלכוהול ולכן חשוב להמתין כחצי שעה לפני ששותים את המשקה הבא. 

 

איך להימנע מהנגאובר? שתו מים

 

על מנת למנוע את תופעת ההנגאובר (חמרמורת) בבוקר שלמחרת האירוע חשוב להקפיד על שתיית מים רבה לכל אורך האירוע ולאכול בסמוך לשתיית האלכוהול.

 

לסיכום: שרק יהיו שמחות ותצאו לבלות, אבל אל תשכחו את עצמכם. תקפידו על כללי התזונה, השתיה החריפה ושתיית המים בצידה.

חזרה לפורטל המים
להצעת מחיר וקבלת שירות השאירו לנו את פרטיכם ונחזור אליכם
  1. Please let us know your name.
  2. Please write a subject for your message.
  3. חובה להזין
  4. Invalid Input

האתר מחויב
להגינות צרכנית

התחייבות
לשמירת פרטיות

מזמינים עכשיו ונהנים

מיטב מתקני מים 2015 בע"מ • היצירה 7 א.ת. רחובות • טל׳: 08-6775700, פקס: 09-7964902 • מיטב בר בגוגל+

Brand & Design by doart